Skip Navigation Links Türkçe  

Erasmus_Boş Kontenjan ve Öğrenim Anlaşması(Learning Agreement)

 “Erasmus+ 2018-2019 Güz Dönemi Öğrenim Hareketliliği” kapsamında başvuru yapan öğrecilerin dikkatine!

1- Yapılan eşleştirmeler sonucunda, anlaşmamız olan aşağıdaki üniversitelerde birer kontenjan boş kalmıştır.  Açıklanan listede “Yerleştirildiği Üniversite” başlığı altında “Kontenjan Kalmadı” ibaresi bulunan öğrencilerin bu üniversiteleri tercih etmesi durumunda, en kısa sürede Bölüm Erasmus Koordinatörü’ne hitaben dilekçe vermeleri gerekmektedir. Yapılan başvurular içerisinden toplam puana göre sıralama yapılıp, yerleştirme gerçekleştirilecektir. Detaylar için lütfen ilgili linkleri inceleyiniz.

D KOTHEN01 Almanya – Köthen:  Anhalt University of Applied Sciences ( Hochschule Anhalt ) (Almanca B1 düzeyinde sertifika istiyor).

(https://app.uib.anadolu.edu.tr/tr/euc-agreements/view/id/754)

S HALMSTA01 İsveç – Halmstad: Halmstad University (Högskolan I Halmstad)

(https://app.uib.anadolu.edu.tr/tr/euc-agreements/view/id/557)

 

2- Yerleştirmesi gerçekleşen öğrencilerin, almak istedikleri dersleri içeren taslak Öğrenim Anlaşmasını (Learning Agreement) hazırladıktan sonra bölüm Erasmus koordinatörü ve yardımcısını görmesi gerekmektedir. Alacakları derslerin ilgili üniversitedeki ders içerikleri ve bölümümüzden yerine saydırmak istedikleri ders içeriklerinin (Bölüm sitesindeki ders kataloğundan bulunabilir.) yanlarında bulunması gerekmektedir.

Lütfen ekte verilen “Kontrol listesi ve işlem süreci” ile “Learning Agreement (LA) Hazırlama Detayları” adlı dosyaları inceleyiniz.     

Published on: Tuesday, April 3, 2018
Will be published until: Tuesday, July 31, 2018

Author of the announcement: Araş.Gör.Dr.Burak EVİRGEN
Home | Department | Undergraduate | MS Program | PhD Program | Research | Continual Improvement |

© 2011 CENG. All rights reserved.

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!